ویرایش انگلیسی و ویراستاری انگلیسی مقاله english edit

ویرایش انگلیسی توسط انگلیسی زبانان اصیل یا اصطلاحا ویراستاری Native، جزء محبوب ترین خدمات مجموعه Research Editor می باشد. از افتخارات این مجموعه ارائه خدمت ویراستاری زبان انگلیسی توسط افراد با اصالت آمریکایی با بالاترین کیفیت ممکن ضمن ارائه تضمین کیفیت می باشد.

لازم به ذکر است کلیه ویراستاری های زبان انگلیسی این مجموعه ، درصورت عدم رضایت مشتری بصورت رایگان ویراستاری مجدد و در صورت عدم رضایت هزینه مسترد می گردد.

جهت سفارش ویراستاری  مقاله یا متون خود , از طریق این لینک در سایت عضو شده و درخواست خود را بصورت آنلاین ارسال نمایید.

شماره تلفن های 09368238329  - 07136263545 نیز پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.همچنین شما میتوانید از طریق پشتیبانی آنلاین سایت و یا در پنل کاربری خود و یا ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ما در تماس باشید.

ویراستاری بومی یا نیتیو

قابل ذکر است تمامی مراحل قیمت گذاری - پرداخت و ارسال فایل ها بصورت آنلاین از طریق پانل کاربری شما انجام خواهد شد و از طریق پیامک و ایمیل ، شما در جریان روند ویراستاری فایل خود قرار میگیرید.

هزینه ویرایش انگلیسی مقاله، به ازا هر کلمه 59 تومان محاسبه میشود و زمان انجام پروژه با توجه به حجم پروژه برآورد میشود . 

معاونت های پژوهشی دانشگاه ها و سردبیران محترم مجلات علمی میتوانند  جهت همکاری بیشتر در امور پژوهشی و عقد قرارداد، با مدیریت وبسایت تماس حاصل نموده و خدمات پژوهشی را به همراه تخفیف ویژه به هیات علمی و دانشجویان دانشگاه خود ارایه نمایند.
امکان ارسال گواهی ویرایش و همچنین فاکتور پرداخت معتبر ، جهت دانشگاه ها و مجلات پژوهشی و اشخاص هم بصورت پست و هم از طریق فکس و ایمیل امکان پذیر میباشد.

جهت اطمینان خاطر شما مشتریان گرامی ذکر این نکته لازم است که این وبسایت علاوه بر ثبت در ستاد ساماندهی وبسایتهای اینترنتی ، دارای نشان اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت و معدن میباشد.

تمامی فعالیتهای این وبسایت ، زیر نظر شرکت ایده پردازان میلاد پارس به شیراز، خیابان زند، نبش خیام، ساختمان منتخب، طبقه دوم میباشد.

 

-------------------------------------------------------------------------------------

 خدمات ما شامل  ویرایش انگلیسی ,  ویراستاری  انگلیسی مقاله علمی جهت مجلات   , دانلود مقالات علمی پزشکی  و غیر پزشکی , چک کردن سرقت ادبی  , Plagiarism Checking  , ترجمه مقاله علمی است .هزینه ویرایش انگلیسی و سایر خدمات ذکر شده بعد از عضویت شما در سایت و بررسی فایل توسط کارشناسان اعلام میگردد. ویرایش انگلیسی و سایر خدمات سایت شامل گارانتی بوده و در صورت نداشتن کیفیت لازم هزینه ویرایش انگلیسی و سایر خدمات مسترد میگردد.

 

 

 


logo-samandehi